Mary and the Witch’s Flower Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Mary and the Witch’s Flower Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

1
PAYLAŞ

Studio Ponoc’un ilk anime filmi Mary and the Witch’s Flower’ın yeni fragmanı yayınlandı.

2014’te Studio Ghibli’den ayrılan Yoshiaki Nishimura’nın 2015’te kurduğu Studio Ponoc‘un ilk uzun metrajlı filmi Mary and the Witch’s Flower (Mary to Majo no Hana) Japonya’da 8 Temmuz’da gösterime girecek.

1996’dan beri Studio Ghibli‘de çalışan ve Arrietty ile When Marnie Was There filmlerinin yönetmenliğini yapan Hiromasa Yonebayashi filmin yönetmeni olmasının yanında, aynı zamanda The Tale of the Princess Kaguya filminde çalışan Riko Sakaguchi ile birlikte filmin senaryosuna da katkıda bulunuyor. Takatsugu Muramatsu (When Marnie Was There) filmin müziklerinden sorumlu. Howl’s Moving Castle, The Tale of the Princess Kaguya ve When Marnie Was There filmlerinde çalışan Yoshiaki Nishimura ise prodüktör olarak belirtilmiş. Studio Ponoc bünyesinde, daha önce Ghibli’de çalışmış animatörler de bulunuyor.

Hiromasa Yonebayashi ve Yoshiaki Nishimura, 88. Akademi Ödülleri’nde Oscar’a aday gösterilen When Marnie Was There filminde birlikte çalışmışlardı.

maryandthewitchsflower02

Filmde Hana Sugisaki (When Marnie Was There – Sayaka, live-action Blade of the Immortal – Rin Asano) ana karakter Mary’i seslendirecek. Filmin resmi Facebook sayfası üzerinden dün açıklanan yeni seslendirme kadrosu ise şu şekilde:

  • Fumiyo Kohinata – Doctor Dee
  • Yuki Amami – Madame Mumblechook
  • Hikari Mitsushima – Red-haired Witch
  • Eri Watanabe – Banks
  • Shinobu Otake – Charlotte
  • Jiro Sato – Flanagan

Mary and the Witch’s Flower, Mary Stewart’ın 1971’de yayımlanan The Little Broomstick adlı çocuk kitabından uyarlanıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleTokyo Ghoul Live-Action Teaser Fragmanı Yayınlandı
Sonraki makaleFate/Grand Order Mobil Oyunu Sonunda Amerika’da Çıkmaya Hazırlanıyor
Grafik ve web tasarımcısı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı’ndan mezun. Bilge Adam’da grafik ve web eğitimi aldı. Anima Okul’da Dijital İllüstrasyon ve Konsept Tasarımı üzerine eğitim görüyor. Araya birkaç dönem Japonca sıkıştırdı. Geçtiğimiz yıllar içinde online ve basılı çeşitli yayınlarda anime ve manga üzerine yazıları ve röportajları yayınlandı; bunlardan en uzunu Oyungezer’de 6 yıl süren anime köşesi oldu. Anime film gösterimleri ve etkinlikler düzenledi. İçerik editörlüğü yaptı. Şu anda Manganimetr’de yazıyor. Yandan yandan figür koleksiyonu yapar, dizilere sarar, Doctor Who’yu ayrı bir sever, koşturur. Ortaya bir çıkıp bir kaybolabilir.

1 YORUM

  1. Gerçekten çok güzel görünüyor fragmanda.Bir köşeye Hayao Miyazaki falan yazsalar hiç sırıtmazdı herhalde :D.Tam bir Ghibli stili olmuş.Tabi normal olarak yıllarca orada çalışmış kişilerin yapımı olmasından dolayı bu benzerlik olabilir.

BİR CEVAP BIRAK